Dom

Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. profil firmy

profil firmy

 

Witamy na stronie Kingrail.Cieszymy się, że wpadłeś i ufamy, że będziesz miał szczęśliwą wycieczkę.

 

Kingrail to międzynarodowa firma oferująca zróżnicowaną gamę produktów i usług high-tech, działająca na całym świecie.

Podstawowa działalność jest identyfikowana z trzema dywizjami:

Wysokiej klasy komponenty kolejowe – koła, osie i zestawy kołowe do zastosowań przy dużych prędkościach, lokomotywy, pociągi pasażerskie, tramwaje i pociągi metra., wagony kolejowe, lekkie tramwaje, tramwaje, pojazdy balastowe itp.

Materiały do ​​torów kolejowych: Tie płyty, nakładki, klipsy, kolce śrubowe, szyny stalowe itp

Kucie i odlewanie według rysunków, do różnych zastosowań, takich jak energetyka, ropa i gaz, platformy wiertnicze, cementownie, zakłady przemysłowe, huty żelaza i stali czy przemysł stoczniowy.

 

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz komponentów lub zintegrowanych systemów, globalnej technologii śledzenia lub analizy wydajności, Kingrail jest zawsze do Twojej dyspozycji!

 

Od 2002 roku dbamy o zachowanie najwyższych światowych standardów w zestawach kół kolejowych.Ale nie ustalamy standardów;nasi klienci to robią.

Ciężko i mądrze pracujący pracownicy Kingrail są oddani stawianiu klientów na pierwszym miejscu.Ponad 200 000 m2 powierzchni produkcyjnej.Jesteśmy uzbrojeni w nowoczesny sprzęt, nowoczesne metody produkcji oraz pewność, jaką daje wieloletnie doświadczenie.Podejmiemy się każdej pracy.Bez względu na to, co to jest.

Dzięki głęboko osadzonym korzeniom w branży kolejowej staliśmy się światowej klasy dostawcą zapewniającym satysfakcję klientów.Od pierwszego kontaktu z nami do dostawy produktu dokładamy wszelkich starań, aby było to dla Ciebie łatwe.Pracownicy Kingrail są szczęśliwi i dumni z pracy tutaj, ponieważ kochają i są szczęśliwi z powodu swojej pracy, troszczą się i cieszą z całej pracy, którą wykonują.

Dlatego zachęcamy do wystawienia nas na próbę – z czymś łatwym, a jeszcze lepiej, z czymś niemożliwym.Jesteśmy gotowi pokazać Ci, co możemy zrobić.

 

Maanshan Kingrail Technology Co., Ltd.z przyjemnością przedstawiamy się jako jeden z wiodących producentów, dystrybutorów i suppkłamstwa części zamiennych do wagonów kolejowych i materiałów do torów kolejowych, urządzeń kolejowych, wyrobów metalowych do kucia i odlewania!

 

Wyposażony w linie kuźnicze: młot elektrohydrauliczny 3T, prasa na gorąco 2500T, prasa na gorąco 1600T, prasa cierna dwupłytowa 400T, prasa cierna dwupłytowa 300T, Kingrail wyposażony również w pełny sprzęt do obróbki i kontroli, główne urządzenia do obróbki: tokarki CNC, Linia do malowania, linia ciągłej obróbki cieplnej, piec typu studni, maszyna do cięcia, roboty, główne urządzenia testujące; analizator metali OES, CMM, uniwersalna maszyna do testowania hydranicznego.

 

Zainwestuj około 8% wielkości sprzedaży na wydatki na badania i rozwój, Kingrail wprowadza wiodącą na świecie technologię w połączeniu z międzynarodowym talentem high-tech, aby zapewnić stabilny rozwój firmy i utrzymać długoterminową przewagę konkurencyjną.

 

 

 

 

Kingrail wyeksportował produkty do ponad 50 krajów, takich jak USA, Kanada, Wielka Brytania, RPA, Kenia, Indie itp. Konkurencyjna jakość i obsługa są wysoko oceniane przez klientów na całym świecie!

 

Kingrail ustanowił surowe zasady dotyczące wszystkich produktów, obsługa klienta jest podstawową wartością klienta!

 

Nasza wizja: Być najlepszym dostawcą z wiodącymi na świecie możliwościami!

100% satysfakcji klienta!

 

Nie jesteśmy teraz najlepsi, ale staramy się być coraz lepsi!

 

 

 

 

Zobacz więcej O nas
nasza firma
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.
1 2 3
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : Kingrail

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 1,000,000-6,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Certyfikaty