Dom ProduktyZestaw kół kolejowych

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm

Orzecznictwo
Chiny Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm
Mining Car Use Railway Wheel Set For 762mm Track Gauge ISO Certificate
Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm

Duży Obraz :  Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Chiny
Nazwa handlowa: kingrail
Orzecznictwo: ISO
Numer modelu: 350mm
Zapłata:
Minimalne zamówienie: Do negocjacji
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: standardowy pakiet eksportowy lub zgodnie z życzeniem klienta
Czas dostawy: 1-30 dni roboczych
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 1000000 sztuk / sztuk na rok

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm

Opis
Obowiązujące branże:: Naprawa maszyn, energetyka i górnictwo Metoda produkcji: Odlewanie i kucie
Przetwarzanie: Oprzyrządowanie-surowiec-kucie-obróbka-kontrola Tor (mm):: 400 600 1450 1000
Rozmiar:: 350 mm, 300 mm, 450 mm, 650 mm według specyfikacji klienta Wymiary (dł. x szer. x wys.) (mm):: Zgodnie z rysunkiem klienta
High Light:

Zestaw kół kolejowych 762 mm

,

zestaw kół kolejowych samochodów górniczych

SiłaWagon górniczy Zastosowanie zestawu kół kolejowych 762 mm Rozstaw toru Podwozie / urządzenie sterujące do lokomotywy górniczej

Zmniejsz zużycie mechaniczne i zmniejsz opory pracy
Wewnętrzna strona koła kopalnianego koła ma obręcz, a między obręczą a szyną pozostaje pewna szczelina. Powierzchnia bieżnika stykająca się z szyną jest zwężona, dzięki czemu para kół pozostaje wyśrodkowana podczas jazdy tor, zmniejszając zużycie mechaniczne i zmniejszając opory toczenia. Wewnętrzna strona koła koła kopalnianego ma obręcz, a między obręczą a szyną pozostaje pewna szczelina. Powierzchnia bieżnika stykająca się z szyną jest zwężona, dzięki czemu że para kół pozostaje wyśrodkowana podczas jazdy po torze, co zmniejsza zużycie mechaniczne i opory jazdy.

 

Wagon górniczy Zastosowanie zestawu kół kolejowych 762 mm Rozstaw toru Podwozie / urządzenie sterujące do lokomotywy górniczej

Para kół kopalnianych jest wrażliwym elementem maszyn do transportu kopalni węgla. Podstawowy quiz wiedzy o wagonie kopalnianym musi zostać zdemontowany i naprawiony po okresie użytkowania, aby poprawić jego żywotność. Dzięki ciągłej ekspansji przemysłu wydobywczego, tradycyjny ręczny demontaż może nie spełniają już wymagań produkcyjnych.Konieczne jest ulepszenie konstrukcji maszyny do demontażu pod kątem profesjonalnej wiedzy o wagonie kopalnianym.

 

Koło górnicze ma bardzo dobrą perspektywę na przyszłość. Wraz z ciągłym rozwojem nauki i technologii rozwój maszyny do demontażu koła kopalnianego będzie szybszy i szybszy i nieuchronnie będzie się rozwijał w kierunku wysokiej wydajności, wysokiej precyzji, wysokiej szybkość, duża elastyczność i modularyzacja.

 

Część pojazdu mineralnego, która styka się z szyną, składa się z dwóch kół lewego i prawego, mocno dociśniętych do tej samej osi. Rolą pary kół jest zapewnienie prowadzenia i kierowania taboru na szynie, aby wytrzymać wszystkie obciążenia statyczne i dynamiczne z taboru w celu przeniesienia go na szynę oraz przeniesienia obciążenia generowanego przez nierówną linię na części taboru.Ponadto w zestawie kołowym działa również jazda i hamowanie pojazdów mineralnych.

 

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm 0

Mining Mining Push Cart Train Wheel Wprowadzenie

Wagon górniczy Zastosowanie zestawu kół kolejowych 762 mm Rozstaw toru Podwozie / urządzenie sterujące do lokomotywy górniczej

Zestaw kół kolejowych
1. materiał: staliwo lub żeliwo
2. stanowią: dwa koła, jedną oś, cztery łożyska i inne części
3. ładowność: 1-25 ton, każdy jest w porządku zmwm02
4. rozstaw zestawów kołowych: 600 mm, 762 mm, 900 mm itp
5. rodzaj kół: zestawy kół pustych i zestawy kół pełnych
6. średnica kół: 300mm, 350mm, 400mm, 450mm
7. materiał osi: stal 45 # lub Q235
8. ilość łożyska każdego koła: dwa
9. materiał łożyska: LYC32212, łożysko stożkowe, łożysko kulkowe zwykłe;
10. waga: 70 kg

 

Charakterystyka techniczna:
Średnice profilu koła (mm) 500-1,350
Długość osi (mm) 1.250-2.500
Zakres prędkości (obr/min) 1,5-300
Moc silnika głównego (kw) 55
Posuwy osi głównej (mm/min) 7,5
Słowa kluczowe Zestaw kołowy
Imię Wagon górniczy Zastosowanie zestawu kół kolejowych 762 mm Rozstaw toru Podwozie / urządzenie sterujące do lokomotywy górniczej
Pakiet transportowy Drewniana paczka lub naga
Znak towarowy Król Rail
Pochodzenie Anhui, Chiny
Zdolność produkcyjna 1000 zestawów/miesiąc

Mining Mining Mining Push Cart Wheel Train Parametr

Zestaw kół samochodowych górniczych o rozstawie 500 mm Zestaw kół do górniczej lokomotywy akumulatorowej, zestaw kół stalowych, lokomotywa akumulatorowa górnicza

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm 1

 

Produkcja zestawów kołowych:
1. Wagony towarowe
2. Wagony osobowe
3. Lokomotywy
4. Tramwaje
5. Pociągi spalinowo-elektryczne
6. Pociągi wąskotorowe
7. Pojazdy specjalne do utrzymania kolei.

 

Jaka jest różnica między metodami wykrywania odkuwek i odlewów?Wprowadzono różnicę, odkuwki i odlewy są zupełnie inne, ich metody wykrywania również są inne, inne są również wymagania.Zazwyczaj poziom jakości odkuwek jest wysoki, a odlewy stosunkowo różnią się od odkuwek.Wymagania będą znacznie niższe, więc kryteria oceny testów są inne.Poniższe kucie wprowadzi różnicę między odkuwkami a stopniowymi metodami testowania?

 

Proces wytwarzania odlewów i odkuwek jest inny, co skutkuje bardzo różnymi strukturami wewnętrznymi tych dwóch rodzajów detali, przez co metody wykrywania również są bardzo różne.Zaletami odkuwek są wysuwana długość, wysuwany przekrój;długość wysuwana, rozsuwany przekrój;zmienna długość, zmienny przekrój.Rodzaje odkuwek to: kucie swobodne/kucie ręczne, kucie matrycowe na gorąco/kucie precyzyjne, kucie spęczane, kucie walcowe i kucie matrycowe.Odkuwka to przedmiot, na który metal jest poddawany naciskowi w celu nadania pożądanego kształtu lub odpowiedniej siły ściskającej poprzez odkształcenie plastyczne.Siłę tę zazwyczaj uzyskuje się za pomocą młotka lub nacisku.Proces odlewania buduje dopracowaną strukturę ziarna i poprawia właściwości fizyczne metalu.W rzeczywistych zastosowaniach komponentu, odpowiednia konstrukcja umożliwia przepływ cząstek w kierunku głównego ciśnienia.

Odkuwki muszą być spójne na każdym kawałku, bez jakiejkolwiek porowatości, nadmiaru przestrzeni, wtrąceń i innych niedoskonałości.Ta metoda wytwarza komponenty o wysokim stosunku wytrzymałości do masy.

 

Odlewy to przedmioty formujące metal otrzymywane różnymi metodami odlewania, to znaczy wytopiony ciekły metal jest wtryskiwany do wstępnie przygotowanej formy odlewniczej metodą odlewania, wtrysku, zasysania lub innymi metodami odlewniczymi, a po schłodzeniu po szlifowaniu i innych późniejszych metodach obróbki., wynikowy obiekt o określonym kształcie, rozmiarze i właściwościach.

 

Niezależnie od tego, czy jest to odlew, czy odkuwka, nieniszczące badania przedmiotu są niezbędne do zapewnienia jakości produktu.Jednak ze względu na różne struktury wewnętrzne obu rodzajów przedmiotów obrabianych, metody testowania i środki ostrożności również są różne.Różnica między badaniem ultradźwiękowym w procesie odlewania i badania kucia jest wyjaśniona poniżej.

 

Jak testować odkuwki?Wprowadzenie do wykrywania wad odkuwek.Po wyprodukowaniu i przetworzeniu odkuwek należy je przetestować pod kątem jakości.Dopiero po zdaniu testu mogą opuścić fabrykę.Odkuwki są testowane na różne sposoby, takie jak badanie stanu powierzchni i badanie właściwości mechanicznych.W przypadku ważnych części, kluczowych części lub dużych odkuwek Przeprowadź analizę składu chemicznego.
Istnienie wad odkuwek wpłynie na jakość obróbki lub jakość obróbki kolejnego procesu, a niektóre poważnie wpłyną na wydajność i wykorzystanie odkuwek, a nawet znacznie skrócą żywotność gotowych produktów i zagrażają bezpieczeństwu.Dlatego w celu zapewnienia lub poprawy jakości odkuwek, oprócz wzmocnienia kontroli jakości w procesie i podjęcia odpowiednich działań eliminujących występowanie wad odkuwek, należy również przeprowadzać niezbędne kontrole jakości zapobiegające kolejnym procesom (np. obróbka, obróbka powierzchni, obróbka na zimno) A odkuwki z defektami, które mają zły wpływ na wydajność, przejdą do dalszego procesu.Po kontroli jakości można również podjąć działania zaradcze na odkuwkach zgodnie z charakterem wad i stopniem wpływu na użytkowanie, tak aby spełniały normy techniczne lub wymagania użytkowania.

Dlatego w pewnym sensie kontrola jakości odkuwek polega z jednej strony na sprawdzeniu jakości odkuwek, a z drugiej na wskazaniu kierunku doskonalenia procesu kucia, tak aby zapewnić jakość odkuwek. spełnia wymagania norm technicznych dla odkuwek oraz spełnia wymagania dotyczące projektowania, obróbki i użytkowania.

Kontrola jakości odkuwek obejmuje kontrolę jakości wyglądu i jakości wewnętrznej.Kontrola jakości wyglądu odnosi się głównie do kontroli rozmiaru geometrycznego, kształtu, stanu powierzchni i innych elementów odkuwek;wewnętrzna kontrola jakości dotyczy głównie kontroli składu chemicznego, struktury makroskopowej, mikrostruktury i właściwości mechanicznych odkuwek.

W szczególności kontrola jakości wyglądu odkuwek polega na sprawdzeniu, czy kształt i wymiary geometryczne odkuwek spełniają wymagania rysunków, czy powierzchnia odkuwek jest wadliwa, jakie są wady i jakie są ich cechy morfologiczne.Zawartość kontroli stanu powierzchni polega na ogół na sprawdzeniu, czy powierzchnia odkuwki ma pęknięcia powierzchniowe, fałdy, zmarszczki, wżery ciśnieniowe, skórkę pomarańczową, pęcherze, blizny, wżery korozyjne, wybrzuszenia, ciała obce, podsypkę, wżery, brak mięsa , rysy i inne wady.Wewnętrzna kontrola jakości ma na celu sprawdzenie jakości wewnętrznej samej odkuwki, która jest stanem jakości, którego nie można znaleźć podczas kontroli jakości wyglądu.Obejmuje to nie tylko sprawdzenie wad wewnętrznych odkuwki, ale również sprawdzenie właściwości mechanicznych odkuwki.Należy również przeprowadzić analizę składu chemicznego.W przypadku defektów wewnętrznych użyjemy inspekcji w małym powiększeniu, inspekcji pęknięć i inspekcji w dużym powiększeniu, aby sprawdzić, czy występują wewnętrzne pęknięcia, dziury skurczowe, porowatość, grube ziarna, białe plamy, dendryty, linie prądu niedopasowane do kształtu i linie opływowe nieład., przepływ, pierścień gruboziarnisty, film tlenkowy, rozwarstwienie, przegrzanie, struktura przepalenia i inne wady.W przypadku właściwości mechanicznych chodzi głównie o sprawdzenie wytrzymałości na rozciąganie w normalnej temperaturze, plastyczności, twardości, twardości, wytrzymałości zmęczeniowej, chwilowej wytrzymałości na zerwanie w wysokiej temperaturze, trwałości w wysokiej temperaturze, trwałej plastyczności i wytrzymałości na pełzanie w wysokiej temperaturze.

Po wykonaniu odkuwek na części ich naprężenia, znaczenie i warunki pracy są różne podczas użytkowania, a także inne są stosowane materiały i procesy metalurgiczne.Dlatego różne części są klasyfikowane w kategorie zgodnie z powyższymi warunkami i wymaganiami tego działu., Różne działy i różne normy w różny sposób klasyfikują odkuwki.Ale bez względu na wszystko, ogólna kontrola jakości odkuwek jest nierozerwalnie związana z dwoma rodzajami kontroli, a mianowicie kontrolą jakości wyglądu i jakości wewnętrznej, ale rodzaje odkuwek są różne, a poszczególne pozycje kontroli, ilości kontroli i wymagania kontrolne są różne ..Na przykład niektóre wydziały przemysłowe klasyfikują stal konstrukcyjną, stal nierdzewną i odkuwki ze stali żaroodpornej do klasy IV do kontroli.

Jak testować odkuwki?Wprowadzenie do wykrywania wad odkuwek, określone pozycje kontroli, ilości kontroli i wymagania kontrolne odkuwek są różne.Na przykład, niektóre wydziały przemysłowe klasyfikują odkuwki ze stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej i stali żaroodpornej do klasy IV do kontroli, niektóre wydziały klasyfikują odkuwki ze stopów aluminium i odkuwki matrycowe do klasy III do kontroli zgodnie z ich zastosowaniem, a niektóre wydziały klasyfikują stop aluminium, Odkuwki ze stopów miedzi są klasyfikowane do klasy IV do kontroli.

 

 

Nasze urządzenia zzestaw kół kolejowych:

Całkowita powierzchnia produkcyjna części Kingrail wynosi 55 000 metrów kwadratowych, w tym fabryka o powierzchni 40 000 metrów kwadratowych i magazyn o powierzchni 10 000 metrów kwadratowych.Zakład produkcyjny obejmuje ponad 100 000 metrów kwadratowych wyposażonych w linie do walcowania i odlewania stali, linie do elastycznego klipsowania szyn, linie do nakładek, linie typu Spike & Bolt, linie do obróbki cieplnej i antykorozyjnej powierzchni oraz cynkowanie galwaniczne, cynkowanie ogniowe i Dacromet linie technologiczne,hydrauliczna prasa do kół do hydraulicznej prasy do kół, prasa do kół, prasa montażowa,.Nasza siła techniczna jest silna, metoda kontroli jest kompletna, możemy ściśle wdrożyć krajowe normy kolejowe do produkcji.

 

Istnieją surowe wymagania dotyczące ciśnienia montażowego i procesu wciskania osi i koła. Wewnętrzna odległość koła kopalnianego musi mieścić się w granicach 135313 mm.W celu zapewnienia płynnej pracy pojazdów górniczych należy zmniejszyć siłę oddziaływania koło-szyna i opory toczenia, eliptyczność i mimośrodowość czopu osi i bieżnika koła oraz stożek czopu nie mogą przekraczać określonych wartości granicznych.

 

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm 2

Usługi, które możemy świadczyć:

1. Nasze produkty kolejowe są zgodne z AREMA, DIN, BS, UIC, GOST, NF, JIS, GB i innymi normami.

2. Możemy dostosować produkty do elementów złącznych kolejowych zgodnie z twoimi próbkami lub rysunkami.

 

3. Szybkie, wygodne usługi z produktami wysokiej jakości, ale konkurencyjna cena.

 

4. Pełna procedura kontroli jakości dla każdej partii wysyłki przed dostawą.

 

5. Obsługa posprzedażna może być gwarancją do 3 lat na wszelkie pytania od naszych klientów.

 

Naszym celem jest służenie klientom poprzez dostarczanie jak najbardziej zoptymalizowanego rozwiązania zgodnie z potrzebami produkcji i zaspokojenie satysfakcji.

 

 

Procesy kontroli jakości zestawów kołowych:


1. Dynamiczne wyważanie - automatyczny stojak
2. Testowanie rezystancji elektrycznej
3. Ultradźwiękowy test tłoczenia
4. Kontrola geometryczna - nowe, unikalne podziemne, w pełni automatyczne stanowisko z laserową głowicą pomiarową 4D, która daje szczegółowy pomiar objętości zestawów kołowych
5. Kontrola grubości malowania.

 

 

Kontrola kucia

Istnienie wad odkuwek wpłynie na jakość obróbki lub jakość obróbki kolejnego procesu, a niektóre poważnie wpłyną na wydajność i wykorzystanie odkuwek, a nawet znacznie skrócą żywotność gotowych produktów i zagrażają bezpieczeństwu.Dlatego w celu zapewnienia lub poprawy jakości odkuwek, oprócz wzmocnienia kontroli jakości w procesie i podjęcia odpowiednich działań eliminujących występowanie wad odkuwek, należy również przeprowadzać niezbędne kontrole jakości zapobiegające kolejnym procesom (np. obróbka, obróbka powierzchni, obróbka na zimno) A odkuwki z defektami, które mają zły wpływ na wydajność, przejdą do dalszego procesu.Po kontroli jakości można również podjąć działania zaradcze na odkuwkach zgodnie z charakterem wad i stopniem wpływu na użytkowanie, tak aby spełniały normy techniczne lub wymagania użytkowania.

Dlatego w pewnym sensie kontrola jakości odkuwek polega z jednej strony na sprawdzeniu jakości odkuwek, a z drugiej na wskazaniu kierunku doskonalenia procesu kucia, tak aby zapewnić jakość odkuwek. spełnia wymagania norm technicznych dla odkuwek oraz spełnia wymagania dotyczące projektowania, obróbki i użytkowania.

Kontrola jakości odkuwek obejmuje kontrolę jakości wyglądu i jakości wewnętrznej.Kontrola jakości wyglądu odnosi się głównie do kontroli rozmiaru geometrycznego, kształtu, stanu powierzchni i innych elementów odkuwek;wewnętrzna kontrola jakości dotyczy głównie kontroli składu chemicznego, struktury makroskopowej, mikrostruktury i właściwości mechanicznych odkuwek.

 

Jakie czynniki wpływają na obróbkę cieplną odkuwek?W produkcji i obróbce odkuwek, oprócz zapewnienia wymaganego kształtu i wielkości odkuwek, kluczowe znaczenie ma również jego wydajność wewnętrzna.Tak długo, jak spełnione są wymagania wydajnościowe stawiane podczas użytkowania przedmiotu obrabianego, rozsądne procesy kucia i parametry procesu mogą skutecznie poprawić organizację i wydajność surowców.Poniżej przedstawiono czynniki wpływające na obróbkę cieplną odkuwek.

① Rozbić kryształy kolumnowe, poprawić makrosegregację, zmienić strukturę odlewu na strukturę kutą i spawać wewnętrzne puste przestrzenie w odpowiednich warunkach temperatury i naprężeń, aby poprawić gęstość materiału;

② Wlewek jest kuty w celu utworzenia struktury włóknistej, a dalej poprzez walcowanie, wytłaczanie i kucie matrycowe odkuwki mogą uzyskać rozsądny rozkład kierunków włókien;

③ Kontroluj wielkość i jednolitość ziaren;

④ Poprawić rozkład drugiej fazy (np. węgliki stopów w ledeburycie);

⑤ Spraw, aby organizacja uzyskała wzmocnienie deformacji lub wzmocnienie transformacji w fazie deformacji itp.

Dzięki ulepszeniu powyższej struktury poprawia się również plastyczność, udarność, wytrzymałość zmęczeniowa i trwałość odkuwek, a następnie uzyskuje się wymaganą twardość, wytrzymałość i plastyczność detali poprzez końcową obróbkę cieplną detali .występ.

 

W szczególności kontrola jakości wyglądu odkuwek polega na sprawdzeniu, czy kształt i wymiary geometryczne odkuwek spełniają wymagania rysunków, czy powierzchnia odkuwek jest wadliwa, jakie są wady i jakie są ich cechy morfologiczne.Zawartość kontroli stanu powierzchni polega na ogół na sprawdzeniu, czy powierzchnia odkuwki ma pęknięcia powierzchniowe, fałdy, zmarszczki, wżery ciśnieniowe, skórkę pomarańczową, pęcherze, blizny, wżery korozyjne, wybrzuszenia, ciała obce, podsypkę, wżery, brak mięsa , rysy i inne wady.Wewnętrzna kontrola jakości ma na celu sprawdzenie jakości wewnętrznej samej odkuwki, która jest stanem jakości, którego nie można znaleźć podczas kontroli jakości wyglądu.Obejmuje to nie tylko sprawdzenie wad wewnętrznych odkuwki, ale również sprawdzenie właściwości mechanicznych odkuwki.Należy również przeprowadzić analizę składu chemicznego.W przypadku defektów wewnętrznych użyjemy inspekcji w małym powiększeniu, inspekcji pęknięć i inspekcji w dużym powiększeniu, aby sprawdzić, czy występują wewnętrzne pęknięcia, dziury skurczowe, porowatość, grube ziarna, białe plamy, dendryty, linie prądu niedopasowane do kształtu i linie opływowe nieład., przepływ, pierścień gruboziarnisty, film tlenkowy, rozwarstwienie, przegrzanie, struktura przepalenia i inne wady.W przypadku właściwości mechanicznych chodzi głównie o sprawdzenie wytrzymałości na rozciąganie w normalnej temperaturze, plastyczności, twardości, twardości, wytrzymałości zmęczeniowej, chwilowej wytrzymałości na zerwanie w wysokiej temperaturze, trwałości w wysokiej temperaturze, trwałej plastyczności i wytrzymałości na pełzanie w wysokiej temperaturze.

Po wykonaniu odkuwek na części ich naprężenia, znaczenie i warunki pracy są różne podczas użytkowania, a także inne są stosowane materiały i procesy metalurgiczne.Dlatego różne części są klasyfikowane w kategorie zgodnie z powyższymi warunkami i wymaganiami tego działu., Różne działy i różne normy w różny sposób klasyfikują odkuwki.Ale bez względu na wszystko, ogólna kontrola jakości odkuwek jest nierozerwalnie związana z dwoma rodzajami kontroli, a mianowicie kontrolą jakości wyglądu i jakości wewnętrznej, ale rodzaje odkuwek są różne, a poszczególne pozycje kontroli, ilości kontroli i wymagania kontrolne są różne ..Na przykład, niektóre wydziały przemysłowe klasyfikują odkuwki ze stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej i stali żaroodpornej do klasy IV do kontroli, niektóre wydziały klasyfikują odkuwki ze stopów aluminium i odkuwki matrycowe do klasy III do kontroli zgodnie z ich zastosowaniem, a niektóre wydziały klasyfikują stop aluminium, Odkuwki ze stopów miedzi są klasyfikowane do klasy IV do kontroli.


Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm 3

 

Produkty części kolejowych, które możemy dostarczyć:

1, Rail Spike Series: Rail Spike Spike, Rail Dog Spike, Rail Elastyczny Spike itp.

2, seria śrub gąsienicowych: śruba gąsienicowa, śruba segmentowa, śruba metra, śruba tunelowa, śruba sześciokątna, śruba kwadratowa, śruba rozjazdowa, śruba Fishtail, śruba T itp

3, seria klipsów do szyn: klips do szyny Nabla, elastyczny klips do szyny, zacisk napinający szyny SKL, klips do szyny O, klips do blokowania miernika itp

4, seria szyn stalowych: szyny kolejowe, szyny dźwigowe, szyny górnicze, szyny nad głową itp

5, seria kół z szynami stalowymi: koła pociągowe, koła dźwigowe, koła pojazdów Hi-rail itp

6, Inne materiały i akcesoria: izolator szyny, podkładka gumowa szyny, szyna ryflowana, nakrętka, szyna kołek z tworzywa sztucznego, szyna wiązana, podkładka sprężysta, podkładka płaska, wkładka żeliwna, zabezpieczenie przed pełzaniem, pręt pomiarowy szyny itp.

Zestaw kół kolejowych do użytku górniczego do certyfikatu ISO o szerokości toru 762 mm 4
Dlaczego właśnie my:

1. Firma zajmuje wiodącą pozycję w branży i uzyskała certyfikat systemu jakości SGS-ISO9001: 2008 oraz certyfikat CRCC.Jakość jest gwarantowana.

2. Mamy 8 profesjonalnych pracowników sprzedaży i ponad 60 profesjonalnych inżynierów.Może dostarczyć profesjonalne i szybkie sugestie i wyceny dotyczące niestandardowych produktów kolejowych

3. Ma′anshan to miasto portowe.Możemy zapewnić Ci szybsze usługi wysyłkowe

4. 20 lat doświadczenia w produkcji i sprzedaży.Rozwiąż na czas wszelkiego rodzaju problemy posprzedażowe.

 

Szczegóły kontaktu
Maanshan Kingrail Technology Co.,Ltd.

Osoba kontaktowa: kelly

Tel: +8615215554137

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)